#
1Hangi kaldıraç oranını kullanıyorsunuz?

Hesap türüne bağlı olarak 1: 1 ila 1: 200 arasında bir kaldıraç sunuyoruz.

2 Hangi ürünleri ticaret yapabilirim?

Forex, Kıymetli Madenler, Vadeli İşlemler, Endeksler ve Kripto Para Birimleri ile işlem yapabilirsiniz.

3Bir işlem yapamaz ya da kapatamazsam ne yapmalıyım?

Bir işlem yapamaz veya kapatamazsanız, lütfen info@Credo Global Trade.com adresine e-posta göndererek, +90-555 555 5555 no’lu telefondan arayarak veya sitemiz üzerinden canlı sohbet yoluyla destek ekibimize başvurun.

4 Bir standart LOT'un varlığı nekadar?

Bir standart lot 100.000 birim baz para birimine eşittir, mini lot (0.1 lot) 10.000 adede eşittir ve bir mikro lot (0.01 lot) 1, 000 üniteye eşittir .

5 Bekleyen emir nedir?

Bekleyen emirler, bir finansal araç almak veya satmak için yatırımcının belirlediği fiyata ulaşıldığında verilen talimatlardır.

6 Swap'sız hesaplar nedir?

Swap’sız hesaplar, bir gecede öne sürülen pozisyonlar için faizsiz hesaplardır.

7 Bekleyen emir türleri nedir

Bekleyen emirler, stop emirleri ve limit emirleri olarak ikiye ayrılır. Limit emri, alım satım işleminde, alım satım yapmaya hazır olan fiyatı sınırlar. İki tür limit emri vardır: Alış limit emri, bir finansal enstrümanı belirli bir fiyattan veya daha düşük bir fiyata almak için verilen bir talimattır; Satış limit emri, bir finansal enstrümanı belirli bir fiyattan veya daha yüksek bir fiyata satma talimatıdır. Stop emri, önceden belirlenmiş bir fiyat seviyesine ulaşıldığında işlem açma talimatıdır. İki tür durdurma emri vardır: Alım durdurma, piyasa fiyatından bir finansal enstrüman satın alma talimatıdır; Satım durdurma, bir finansal enstrümanı piyasa fiyatından satma talimatıdır . Bu tür emirler, yatırımcının belirttiğinden daha iyi veya daha kötü bir fiyattan alınabilir.

8 PIP nedir?

Bir pip, fiyattaki en küçük değişim birimidir. ‘Noktadaki yüzde’ anlamına gelir. Çoğu döviz çiftinin dört ondalık basamağı olması nedeniyle, bir pip genellikle 0.0001’e eşittir, ancak 1 pip’in 0.01’e eşit olduğu USD / JPY gibi bazı döviz çiftleri vardır.

9 Kaldıraç nedir?

Kaldıraç, yatırımcıların başlangıçtaki sermaye yatırımlarının izin verdiğinden daha büyük yatırımlar yapmalarını sağlayan yöntemdir. Örneğin, 1:20 kaldıraçla 20.000 USD’lik bir yatırımı 1.000 USD ile yönetebilirsiniz.

10 Marjin Çağrısı nedir?

İşlem hesabınızın marj seviyesi, kullandığınız marjın altına düştüğünde veya düşüş olduğunda bir marj çağrısı gerçekleşir. Bir marj çağrısı durumunda, hesabınızın negatif bakiyeye ulaşmaması için ticari işlemler otomatik olarak kapatılır.

Merak Ettikleriniz İçin