#

Kampanyalar

#

Hoş geldin bonusu yatırımcının ilk yatırımına tanınan bir kampanyadır.
Verilen %30 bonus kampanyası yatırımcının Margin seviyesini yükseltmek amacını güder ve çekilebilir değildir. Yatırıcımcı yapmış olduğu karı çektiği süre boyunca bonus düşülmez ancak yatırımcının ana parasının alt limitlerine düştüğü an çekim talebi iletirse verilen hoş geldin bonusu hesabından düşürülür...

#

Müşterinin yapmış olduğu yatırım stop out olduğu durumda müşteri tekrar bir yatırım planı içerisinde ise burda yatırımcıyı tekrar kazanabilmek ve margin desteklemek amacıyla Credo ailesi müşterimize ekstra bir kampanya ile gelir. Bunu belirli limitler ile değiştirerek yatırımcıyı teşfiklendirme amacı güdmektedir...

#

Referans bonusundan faydalanabilmek için ilk kural Credo Global Trade ailesine aktif bir yatırımcı olmaktır. Aktif olan yatırımcı getirdiği referans üzerinden %20 bonus kampanyasından faydalanır. Aktif yatırımcı Referans bonusundan istediğ kadar yararlanabilir her getirdiği referans üzerinden bonus almaya hak kazanır. Referans bonusu Margin destekleme amacı güdmektedir.

#

Farklı kurumda işlem yapan yatırımcıyı Credo Global Trade ailesine kazanabilmek amacıyla yatırımcıya sağlanan %35 margin destek bonusudur. Yatırımcının diğer kurumda aktif olarak işlemlerinin olması durumunda Credo Yatırım danışmalığı ile irtibata geçerek Credo Global Trade grubu yatırımcı hiç işlemlerini kapatmamış gibi kendi bünyesinde yatırımcı ile devam edebilmektedir.

#

Yatırımcı yatırımının %20 si oranında bonus alır ancak çekilebilir hükmünün gerçekleştirilebilmesi için alınan bonusun 4 te 1 ( %25 ) i kadar lot tamamlaması gerekmetedir. Tamamlanmadan bir çekim talebi iletildiği durumda verilen bonus silinicektir.

#

Aktif yatırımcının margin deskteklemek amacıyla yapmış olduğu 2. Yatırıma verilen bonustur. Burda firmanın sağlıyabiliceği maksimum bonus %10 dur. Ana paranın çekimi durumunda bu bonus hesaptan düşürülücektir. Çekilebilir değildir margin desteklemek amacıyla verilmektedir. Yatırımcı Kural dışı işlemleri tespit edildiğinde Firma verilen bonusu düşürücek ve ana parasını yatırımcıya iade edicektir.

STANDART PAKET

MIN. YATIRIM TUTARI 100$-1000$

GOLD PAKET

MIN. YATIRIM TUTARI 1000$-2500$

PLATINIUM PAKET

MIN. YATIRIM TUTARI 2500$

İSLAMİ PAKET

MIN. YATIRIM TUTARI
1000$

Yatırım Araçları

Credo Global Trade, aralarından seçim yapabileceğiniz 200’den fazla farklı finansal ürün seçeneği sunmaktadır.

 • 700+ YATIRIM ARACI
 • 120+ YATIRIM DANIŞMANI
 • #

  ABD Borsası

  ABD Borsalarında yer alan hisse senetleri üzerinden gerçeleştirilen işlemler.

 • #

  Metaller

  Altın, Gümüş, Çelik gibi metaller üzerinden gerçekleştirilen işlemler.

 • #

  Borsa Endeksleri

  ABD, Avrupa ve Rusya borsası üzerinden gerçekleştirilen işlemler.

#
 • Emtialar

  Petrol, gümüş, bakır, platin gibi bir çok ürün üzerinden gerçekleştirilen işlemler

  #
 • Kripto Paralar

  Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi bir çok kripto para üzerinden gerçekleştirilen işlemler

  #
 • ABD Borsası

  ABD Borsalarında yer alan hisse senetleri üzerinden gerçeleştirilen işlemler.

  #

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ